KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 11917417
nr 1191 7417
Akvareller
2 st, Sophia Johanna Södergren, 1800-tal, Landskap & porträtt, Motivet: 12x6,5 12x17
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:13:00
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)